live shows

sit down ladies comedy

Sit Down Ladies Comedy je úspešná a jediná ladies comedy pod taktovkou Lujzy a Didiany! Show plná humoru prináša aj hostí, ktorí sú korením každovečernej atmosféry – muža z prostredia standupu a speváčku, ktorá dopĺňa dvojhodinový program. Počas troch rokov pôsobenia projektu u nás hostili najlepší standup komici – Juraj Šoko Tabaček, Tomáš Hudák, Jano Gordulič, Michael Szatmary, Joe Trendy, Jakub Gulík, Števo Martinovič a mnohí ďalší. Privítali sme tiež skvelých hudobníkov – Celeste Buckingham, Janais, Gizku Oňovú, Mirku Miškechovú, Roba Pappa, Jerguša Oravca, Matěja Vávru a iných.

Partnerom projektu je Vinárstvo Pereg.

 

sit down stories

Sit Down Stories je talkshow, ktorou vás prevedie Veronika Cifrová Ostrihoňová. Rozhovory so zaujímavými a úspešnými hosťami o ich jedinečných, inšpiratívnych či netradičných príbehoch. Vždy jedna žena so silným príbehom, ktorú verejnosť nepozná z televízie či magazínov, mediálne známy muž (herec, spevák či športovec) a hudobník, ktorý uzatvára dvojhodinový príbeh plný emócií.

 

 

profil zločinu

Zločin je súčasťou nášho života. Má veľa podôb, o ktorých by sme sa mali rozprávať. Profil zločinu je investigatívna live show odvážnej novinárky Kristíny Kövešovej, v ktorej ponúkne pohľady ľudí, ktorí sa venujú odhaľovaniu zločinu, vedia zistiť príčinu a priblížiť myslenie zločincov alebo psychopatov. Profil zločinu sú rozhovory s odborníkmi, ale aj interaktívne diskusie s divákmi.

Partnerom projektu je A3P, detektívne služby.