ďalšie projekty

baby na palube

Divadelná komédia – takmer reality – ale určite SHOW!

Smrteľne veselé svedectvo o tom, že aj materská na pieskovisku môže byť vzrušujúca a zaujímavá. Dve skvelé herečky hrajú štyri super baby a na týchto mamičkovských a iných histo(e)rkách z pieskoviskasa zasmejete a zarehocete. Postavičky akoby vystrihnuté zo samotného života – miestami až priam v karikatúrnom a krásne komickom ženskom prevedení. Výborné dialógy vo vtipnej situačnej komike.

Scenár: Miša Štefankovičová, Oľga Belešová, Zuzana Martinková
Dramaturgicko-režijná spolupráca: Darina Abrahámová
Hudobná dramaturgia: Ivan Marton. Fotografie: Alan Hyža. Grafický dizajn: Eva Odrášková
Hrajú: Oľga Belešová (ako Monika Čičváková a Ingrid Bergerová) a Zuzana Martinková (ako Alica Makovníková Löwi a Blanka Vykysalá)

tešíma

TešíMa je projekt venovaný single ľuďom, ktorí sa radi bavia, sú úspešní a nároční nielen na seba, ale aj svoje okolie. Vedia oceniť kvalitu a radi si doprajú. TešíMa eventy vytvárajú priestor, kde sa môžu uvoľniť, zabaviť a spoznávať.

Na našej párty ide hlavne o zábavu, nie o zoznamovanie. V klube, kde sú všetci single, môžete ľahšie natrafiť na niekoho zaujímavého,…ale aj nemusíte 🙂
Niekedy je výzvou výjsť z komfortnej zóny, opustiť online priestor aplikácií a sociálnych sietí a zoznámiť sa zoči voči s ľuďmi, ktorí sú slobodní.

zastupovanie umelca
Mirka Miškechová

Mirka Miškechová je mladá speváčka a autorka piesní.
Pesničky, ktoré spieva sú v skutočnosti malé príbehy. Keď sa spoja, tvoria mozaiku života, ktorý nosí v sebe a ktorý žijú ľudia okolo nej. Má rada bezprostrednosť, pravdivosť a láskavosť. Neustále posúva hranice vlastných možností, rada zdoláva vysoké kopce, ale nepohrdne ani kaviarenským povaľačstvom.
Hudobnú kariéru odštartovala už v roku 2012, keď získala významné folkové ocenenie Zlatá autorská Porta. O dva roky neskôr so Xindlom X vydali pieseň Cudzinka v tvojej zemi, ktorá sa okamžite zaradila medzi najhranejšie skladby a dodnes sa pravidelne ozýva z rádiového éteru. Na konte má tiež úspešne prijatý autorský debut Schizofrenik-optimista.